10 patarimų, kaip pasigaminti save už mažą kainą

10 patarimų, kaip pasigaminti save už mažą kainą



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Sveika ir subalansuota mityba nebūtinai yra brangi! Praktikos, kuri pasiteisino ir kurią mes su malonumu atrandame šiandien, apžvalga.

1. Apsipirkimas be improvizacijos

  • Lenktynės retai būna linksmybių dalis ir mes galime jas daryti greitai, per daug negalvodami. Labai blogai, nes supaprastinus šią veiklą galima supaprastinti kvitą!
  • Pagrindiniai patarimai: iš anksto sudarykite savo pirkinių sąrašą prieš eidami į prekybos centrą. Tai privers laikytis to, ko tau iš tikrųjų reikia.
  • Kitas protingas refleksas: suraskite tikras akcijas, nesulaikydami klaidingų gerų pasiūlymų. Geras būdas? Patikrinkite kilogramo kainą - net jei ji parašyta labai maža - ir niekada neveskite į vienetą. Kai kurios parduotuvės taiko išpardavimo kainas už produktus, kurių galiojimo laikas yra artimas: kodėl gi ne, jei įsitikinsite, kad greitai suvartosite.
  • Nedvejodami rinkitės platintojų prekinius ženklus („Casino“, „Carrefour“, „Auchan“, „Leclerc“ ir kt.). Dažniausiai jie yra lygiavertės kokybės kaip didžiųjų prekės ženklų produktai. Keičiasi tik pakuotė.

2. Saugokitės komercinių sirenų

  • Sunku atsispirti produktams, kurie daro viską, kad mus suviliotų: šilti patiekalai, sausainiai ir sūriai pašviesinti, suteikdami mums gerą sąžinę. Dėmesio! Jie kainuoja brangiau ir nenori, kad būtų naudinga mūsų sveikatai. Kalbant apie lengvus sausainius, jei jie netenka riebalų, jie gauna cukraus ir atvirkščiai. Šviesūs sūriai turi mažai riebalų, bet taip pat labai dažnai kalcio. Nuobodu. Paruošti patiekalai yra ypač užpildyti riebalais ir druska - medžiagomis, kurias gamintojai naudoja skoniui sustiprinti.
  • Išvada? Patys gaminkite patiekalus: įsisavinsite ingredientų šviežumą, kontroliuosite cukraus, riebalų, druskos kiekį ir vengsite priedų bei konservantų (žiūrėkite mūsų receptus). O svarbiausia, tai bus ekonomiška: maltas pyragas su kilogramu mėsos kainuoja apie 4,60 euro; paruoštas namuose su bulvėmis, pienu ir malta mėsa, kainuoja 2,80 euro.

1 2 3 4


Video: DIY Edible Makeup Pranks! DIY Makeup Tutorial with 10 Funny Pranks and Life Hacks